piątek, 25 marca 2011

Prezent dla mamy, babci, żony, koleżanki, szefowej na urodziny i nie tylko

Ostatnio klienci pytają mnie coraz częściej o prezenty na specjalne okazje.
Najczęściej chodzi o prezent dla mamy, żony, babci lub szefowej w pracy.
Jednoznacznie trudno mi odpowiadać na takie pytania bo nie tylko każda kobieta ma swój gust ale i pasjonuje się innymi rzeczami.
Myślę jednak że jeśli chodzi o mamę warto wziąść pod uwagę wszelkiego rodzaju pudełka: na chusteczki, herbatę, nici. Fajną sprawą są też półki na ręczniki papierowe.
Praktycznie a jednak z klasą.
Pochwali się koleżankom a jednocześnie w sposób praktyczny wykorzysta prezent.
Oto kilka moich propozycji:
Babciom przede wszystkim polecam ramki na zdjęcia.
One to poprostu uwielbiają! Należy przy tym pamiętać żeby w ową ramkę koniecznie włożyć nasze zdjęcie!


Żony lubują się w stolikach śniadaniowych i szkatułkach. Na takim stoliku w dniu urodzin można odrazu zanieść śniadanie do łóżka ;) Panowie nie powinni zapomnieć przy okazji o pięnkym bukiecik kwiatów. Zaś wieczorem wraz ze szkatułką, przy lampce czerwonego wina, niejedna żona z przyjemnością zobaczy w owej szkatułce mały srebrny ( czy też złoty) drobiazg w postaci kolczyków, broszki czy branzoletki ;)


Jeśli chodzi o szefową to tu wszystko zależy od tego czy kupujemy sami czy w większej grupie. Jeśli to ma być indywidualny prezent powinien być w miarę duży w formacie np szafka na klucze, obraz. Jeżeli zrzuca się kilka osób to warto skompletować elementy pasujące do siebie. Np. na biurko: pudełko na długopisy, listownik, podkładka. Mogą to być przedmioty na ścianę zegar plus obrazy lub stół: serwetnik, podkładki, taca. Nie ma co wyskakiwać z bardziej intymnymi przedmiotami typu szkatułki czy kuferki na biżuterię.


Przypominam że do każdego prezentu jako dodatek koniecznie powinny być dodane kwiaty i bombonierka!
Na pooglądanie oferty zapraszam do galerii na http://www.stylowy.sklepna5.pl/

2 komentarze:

  1. Post bardzo przydatny, ale rażą w oczy błędy ortograficzne.. 'Branzoletka', 'wziąść' zamiast "bransoletka" "wziąć" :)
    Bożena

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...